platba převodem

Formulář pro objednání platby převodem

Platbu za měsíční paušál (platnost je kalendářní měsíc) nebo kredit (není časově omezen, minimální částka je 2000,- Kč), můžete provést v hotovosti v kanceláři Pružné školky v přízemí
(v MonteŠkolce a na tř.Spojenců u učitelů), nebo převodem. Po vyplnění formuláře níže vám vystavíme a mailem odešleme fakturu s platebními informacemi. Používáme fakturačního robota Fakturoid, ale fakturu zadáváme ručně, proto prosíme o objednávání v dostatečném předstihu (měsíční paušál do 25. předcházejícího měsíce, po té využijte platby v hotovosti v kanceláři školky). Po připsání platby na účet vystavíme měsíční paušál, nebo navýšíme kredit v rezervačním systému a poté můžete rezervovat místo pro vaše dítě. Ve třídě D/ jesle není měsíční paušál k dispozici. Děkujeme.

INFO ČERVENEC – provoz třídy na ul. Kavaleristů: Děkujeme Vám za přihlášení dítěte do prázdninového programu. Přihlášení je závazné, zakoupená permanentka má platnost od 10.7. do 28.7.2017 a lze ji čerpat jen v červenci. V červenci nelze uplatnit platbu z kreditu ani paušálem. Rezervovat termín můžete nejpozději 1 den před začátkem do 6:30. Rezervace přes online rezervační systém je považována za závaznou. Zrušíte-li účast na programu, popřípadě se dítě programu vůbec nezúčastní, případně nevyčerpáte částku permanentky,uhrazená částka propadá. Rezervace nelze zadávat ani rušit e-mailem. Děkujeme za pochopení.

Váš email
Jméno a příjmení dítěte
Měsíční paušál
?
Vyberte měsíc, na který si přejete nastavit paušál.
Zakoupení kreditu (minimum je 2000,- Kč)
?
Zadejte částku za kterou si přejete nabít kredit. Minimum je 2000,- Kč
Zakoupení permanentky na červenec 2017 - zadejte počet celých dnů.
?
Zdejte počet celých dnů na červenec. Jeden celý den stojí 360,- Kč i s jídlem.
Poznámka