Zápis do dětské skupiny s docházkou do 31.8.2024

Pro děti, které začnou DS navštěvovat od 1.9.2024 využijte k zápisu tyto stránky Zápis od září 24 


Vážení rodiče, 

na základě vašeho zájmu vás zveme k návštěvám a zápisu dětí do dětských skupin Pružné školky. V uvedených termínech můžete navštívit:

DS Dobnerova (pro děti od 2 let). Adresa je Dobnerova 24, Olomouc - vedle kavárny Art Kafé - v budově s nápisem Muebles. Třídy se nacházejí v 1.NP ( k zaparkování využijte přilehlé okolní ulice a parkoviště). 

DS Míru 1 (jesle od 1 roku do 2) a DS Míru 2,3 (pro děti od 2 let). Adresa je Míru 32, Olomouc - vedle cukrárny NM desserts - vchod do budovy je zezadu. Není možné parkovat za školkou - před garážemi, velmi prosíme, využijte k zaparkování přilehlé ulice (U Kovárny, Helsinská).

DS Kavaleristů jesle (pro děti od 1 do 2 let). Adresa je Kavaleristů 8, Olomouc - vedle ZUŠ Žerotín - v budově s nápisem TRNY. Třída se nachází ve 2.NP ( k zaparkování využijte parkoviště před školkou).  

Již nyní zapisujeme děti od 1 roku na novou pobočku na ulici Wittgensteinova, kterou otevíráme v září. Možnost prohlédnout si interiér bude v měsíci srpnu.

V pobočkách není místo na uložení/zaparkování kočárků.         

Kapacita a kritéria přijetí:

 Vedeme jednotnou komunikaci se všemi zájemci, nemáme pořadník. O přijetí rozhoduje podání přihlášky a následná skutečná docházka. Na základě zkušenosti předpokládáme, že přijmeme všechny zájemce - je to proto, že děti ve věku 1-3 roky chodí do školky 2-3x týdně a také díky rezervačnímu systému, který nám umožňuje plně využívat kapacitu školky. Pokud bude nutné nastavit kritérium pro přijetí, budou mít přednost děti nejmladší - je to proto, že předpokládáme, že s námi déle zůstanou a za to jsme rádi:-).


Termín individuální návštěvy dohodnete na tel.  603 724 014

  • DS Dobnerova 1,2        volná místa od 9/24
  • DS Míru 1 děti od 1 do 2 let                volná místa od 9/24
  • DS Míru 2,3  volná místa od 9/24
  • DS Kavaleristů jesle      volná místa od 9/24
  • DS Kavaleristů Céčko   volná místa od 9/24


K návštěvě se můžete dostavit kdykoliv v uvedeném časovém rozmezí; trvání cca 20-30 minut. Pro očekávaný větší zájem a koncentraci lidí, možná bude lépe přijít bez dětí, ale samozřejmě i s dětmi. Předávané informace jdou směrem k vám rodičům, zajistěte si pro sebe prostor podle vlastního uvážení.
Návštěva by měla proběhnout max. měsíc před plánovaným nástupem dítěte. Minimální docházka dítěte je 8 dopolední / měsíc. Všechna potvrzení nesmí být starší 3 měsíců před nástupem dítěte do DS.

Přehled o naší práci s dětmi, o tom, jak to ve třídách vypadá a co děláme získáte na FB stránkách jednotlivých dětských skupin.

Pro zahájení docházky dítěte není návštěva pobočky podmínkou.


Zápis, registrace a rezervování:

Na návštěvu, vámi zvolené dětské skupiny, přineste prosím  vyplněné dokumenty k zápisu a vytvořte registraci dítěte v rezervačním systému školky. Pokud nepotřebujete školku navštívit, vyplněné dokumenty doručte na adresu Kavaleristů 8 - stačí vhodit do schránky, nebo poslat poštou.

Po výběru pobočky, kterou bude vaše dítě navštěvovat, zadejte váš email - obdržíte všechny dokumenty a informace jak dále postupovat:

Zápis do DS Dobnerova

Zápis do DS Kavaleristů jesle

Zápis do DS Kavaleristů céčko

Zápis do DS Míru